Search
Close this search box.

KOSMETIKA FAQ

Masážní váleček je kosmetický nástroj ve tvaru válečku, obvykle vyrobený z drahých kamenů jako je jadeit nebo růženín. Využívá se nejčastěji jak forma kosmetické masáže k masáži obličeje, krku a dekoltu.

 

Tato masáž je jedním z postupů tradiční čínské medicíny. Při pravidelném používání masáž pomáhá rozproudit lymfatický systém a krevní oběh, což má za důsledek redukci otoků, pročištění pleti a odvod toxinů a odpadních látek. Získáme tak svěží, vypnutou a zářivou pleť.

 • Prokrvení pokožky
 • Stimulace podkoží
 • Rozproudění energie v těle
 • Odvod toxinů a přebytečné vody z těla
 • Zpevnění kontur obličeje
 • Redukce drobných vrásek
 • Sjednocení barvy obličeje – zmírnění pigmentových skvrn
 • Redukce kruhů pod očima
 • Svěží a odpočatá pleť
 • Účinné zapracování sér

Masáž pomocí Gua Sha kamene a válečku můžete provádět každý den, případně ob den nicméně frekvence závisí na vašich potřebách a preferencích.

Vždy je potřeba použít něco, po čem bude kámen „klouzat“, rozumíme tím olej, krém, či sérum. Nikdy masáž neprovádíme na sucho! V případě, že zvolíte použití olej, velmi doporučujeme používat oleje vhodné pro nanášení na pleť – takové oleje by měly být ideálně neparfémované, nejlépe přírodní. Výhoda použití krému či séra je ta, že přípravek účinněji zapracujete do pleti. Musíme však dát pozor na to, že tyto produkty se rychleji vstřebávají a spotřebujeme tak větší množství.

Náš TIP: Střídejte masáž s použitím oleje a masáž za účelem zapracování oblíbeného séra (například kyselina hyaluronová či jiné hydratační sérum ideálně gelové konzistence).

Gua Sha masážní kámen a váleček se zaměřuje hlavně na obličej, krk a dekolt. Na tyto partie použijeme jak kámen, tak i masážní váleček. Kamenem dále můžeme masírovat také šíji, záda, paže a nohy. Obecně můžeme kámen použít na jakýkoli zatuhlý sval. Všechny partie masírujeme vždy s použitím oleje.

● Těhotenství

● Onkologické onemocnění

● Špatná srážlivost krve

● Kardiovaskulární onemocnění

● Kožní problémy – alergie, ekzémy, zánětlivé akné

● Čerstvé jizvy a tetování

● Zhoršená funkce jater a ledvin

● Virové, bakteriální, zánětlivé onemocnění

Ultrazvuková špachtle je zařízení, které vydává ultrazvukové vibrace a hřeje pokožku. Používá se k aplikaci kosmetických produktů a zlepšení průniku účinných látek do pokožky. Slouží k hloubkovému čištění pleti, jako peeling, prevence stárnutí pleti, dále k vyhlazení jemných vrásek, aktivaci metabolismu pleti a k hloubkovému a účinnějšímu zapracování séra.

Ultrazvuková špachtle pracuje na principu jemných ultrazvukových vibrací, které odstraňují odumřelé kožní buňky a odvádějí nečistoty na povrch pokožky, vysokofrekvenční sonoforéza pomáhá hloubkově zapracovat séra a účinné látky, a zvýšit tak jejich účinek. Ultrazvuková špachtle čistí póry a brání hromadění keratinu v mazových žlázách, čímž předchází dalšímu ucpávání pórů.

Na kosmetice si odpočinete a zrelaxujete tělo i mysl. Pravidelná návštěva kosmetičky je skvělou prevencí stárnutí pleti. Kosmetička řeší dané problémy (akné, vrásky…) a poskytne vám odborné poradenství.

Pracujeme s českou kosmetikou SynCare v kombinaci s profesionálními přístroji vlastní značky Dr.Nek.

U každé kosmetické péče používáme mimo jiné i právě ultrazvukovou špachtli.

Za masážní kámen a Gua Sha váleček dáte od 290 Kč do 590 Kč.

Gua sha masáž obličeje masážním kamenem a válečkem trvá 15 minut a stojí 100 Kč. Provádí se však pouze ke kosmetické proceduře (15 minut).

Jistě. Kurz je možné absolvovat pomocí video kurzu. Součástí kurzu jsou skripta a certifikát o absolvování kurzu. Můžete si zakoupit včetně sady Gua Sha za 1 490 Kč nebo bez sady za 990 Kč.

Ultrazvuková špachtle od Dr. Neka se 4 funkcemi, 24 000 vibrací a čtyřmi programy stojí 1 690 Kč. Zakoupit si ji můžete v našem e-shopu

Kurz je možné absolvovat buď prezenčně v našem salonu v Praze nebo pomocí video kurzu. Obsahem prezenčního kurzu jsou teoretická část, praktická část, tištěná skripta, sérum Dr.Nek 3% kyseliny hyaluronové 30ml a kurz je zakončen certifikátem. Video kurz obsahuje flash disk, tištěná skripta, certifikát, Dr. Nek ultrazvukovou špachtli a sérum Dr. Nek 3% kyseliny hyaluronové 30 ml. 

Ukázka z video kurzu:

DR.NEK ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE S VIDEO KURZEM, SKRIPTY, CERTIFIKÁTEM A SÉREM KYSELINY HYALURONOVÉ 30ml – YouTube

Prezenční kurz stojí 3 490 Kč, video kurz vč. ultrazvukové špachtle stojí 2 490 Kč. 

Výpis produktů kosmetiky je opravdu pestrý. Kompletní seznam všech kosmetických přípravků, které máme v nabídce naleznete u nás na e-shopu

Nabízíme tyto druhy kosmetické péče:

 • základní kosmetika (60 min) – 999 Kč
 • kosmetika pro problematickou pleť (45 min) – 799 Kč
 • omlazující kosmetika s kyselinou hyaluronovou
       (90 min) – 1 499 Kč
 • express kosmetika (30 min) – 499 Kč
 • pánská kosmetika (60 min) – 899 Kč 

Ke kosmetickým přístrojům a pomůckám vždy obdržíte návod k obsluze přístroje a k některým přístrojům také prohlášení o shodě, které je potřebné k dodatku k provoznímu řádu.

Dále je třeba mít schválený provozní řád pro kosmetické služby a ke konkrétnímu přístroji nebo pomůcce si vypracujete dodatek k provoznímu řádu. 

Jak by měl vypadat dodatek k provoznímu řádu se dozvíte na krajské hygienické stanici pod kterou spadá váš salon (každá krajská hygienická stanice může mít jiné požadavky).

MĚJTE PŘEHLED O NOVINKÁCH A SLEVÁCH

 
 

KONTAKTY – SALON

Veškeré informace o salonu Dr-nek Vám poskytne E-mail: salon@dr-nek.cz Mobil: +420 774 076 890 Naše kurzy můžete objednávat na adrese

E-mail: monika.chrastilova@dr-nek.cz

Mobil: +420 604 330 073

MAPA PROVOZOVEN​

KONTAKT

Kloboučnická 1442/4
140 00 Praha 4
salon@dr-nek.cz