Image Alt
historie

O nás

O NÁS

historie

2012 POČÁTKY NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Počátky naší společnosti sahají do roku 2012 kdy se začalo se značkou a službou Body Wraps. Postupně jsme přidávali další služby, které také školíme – Hyaluron Pen, Maderoterapie, Maderoterapie obličeje, Brazilská maderoterapie, Samoopalovací nástřik, Mezoterapie Dermapenem, Laminace řas a obočí.

Dalším krokem byla odbornost společnosti a to udělení Akreditace k pořádání vzdělávacích kurzů Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT). Přihlásit jste se u nás mohli na rekvalifikační kurzy Instruktor fitness a sportovní masér.

Po rozvoji společnosti na stovky partnerů v oblasti fitness a kosmetiky po Česku, Slovensku, Polsku, Švýcarsku, Rakousku a Německu jsme začali vyrábět jak pro partnery tak pro koncové zákazníky produkty potřebné pro provozování služeb které jsme proškolili (vznik velkoobchodu) a také produkty na doma.

Specializujeme se na podrobný výběr těch nejkvalitnějších produktů (použití v oblasti krásy a zdravého životního stylu) ke kterým dodáváme profesionální video kurzy od našich školitelů.

2020 Salon Dr.Nek

Salon Dr.Nek funguje v pražských Nuslích od roku 2020. Nabízíme zde velké množství různých služeb pečujících o tělo – specializovaná kosmetická ošetření, zeštíhlující tělové zábaly Body Wraps, anticelulitidní masáže Maderoterapie, samoopalovací nástřik, nové stroje napomáhající k redukci celulitidy a formování postavy – Dr.Nek Body Sphere, Dr.Nek EMS a mnoho dalších.

Salon také funguje jako školící centrum společnosti a tak máte jistotu, že se o Vás postarají opravdoví specialisté. Po proceduře máte možnost zakoupit si u nás doplňkový sortiment na domácí péči. Ve většině se jedná o produkty naší vlastní značky Dr.Nek.

Platit u nás můžete hotově, kartou, Benefit + a poukázkami společnosti Sodexo nebo Edenred.

Pokud disponujete parkovacím oprávněním na Praze 4, zaparkujete přímo před salonem a pokud ne, projdete se jen o ulici dál. Salon je umístěn velice dobře i v bezprostřední blízkosti zastávky MHD – Kloboučnická.

Dr.Nek

Salon

MĚJTE PŘEHLED O NOVINKÁCH A SLEVÁCH

 

 

KONTAKTNÍ INFORMACE – SALON

Veškeré informace o salonu Dr-nek Vám poskytne

E-mail: salon@dr-nek.cz

Mobil: +420 774 076 890

Naše kurzy můžete objednávat na adrese

E-mail: monika.chrastilova@dr-nek.cz

Mobil: +420 604 330 073

MAPA PROVOZOVEN

KONTAKT

Kloboučnická 1442/4
140 00 Praha 4
salon@dr-nek.cz