PROČ PRÁVĚ MY A PŘÍSTROJ DR.NEK MESO GUN?

– Možnost zakoupit samostatně online kurz, online kurz včetně vybavení, nebo prezenční kurz včetně vybavení.
– Prezenční kurzy se konají v našem salonu Dr.Nek na adrese Kloboučnická 4, Praha 4 nebo v Body Wraps Trenčín na adrese Kniežaťa Pribinu 184/2.
– Obsahem každého kurzu jsou: tištěná skripta a certifikát o absolvování kurzu.
– V případně zakoupení kurzu včetně vybavení získáváte přístroj Dr.Nek Meso Gun, 3 ks cartridgů a Dr.Nek antiageing sérum.
– V případě zakoupení online kurzu získáte USB flash disk s video kurzem a můžete se tak na kurz podívat kolikrát chcete.
– V případě spolupráce umístíme vaši provozovnu ZDARMA s kontakty na mapu partnerů, která čítá více než 500 provozoven ze světa beauty, zdravého životního stylu, fitness atd. Z mapy partnerů přicházejí poptávky po službách ve vaší provozovně na váš telefon a e-mail.
– Možnost využívání rezervačního a pokladního systému v hodnotě 500 Kč / měsíc ZDARMA.
– Po absolvování kurzu získáte přístup k velkoobchodnímu ceníku. Nakupujete pro své zákazníky levněji se ziskem / marží pro vás.

Cena prezenčního / on-line kurzu Dr.Nek Meso Gun

Cena online kurzu Dr.Nek Meso Gun: 7 990 Kč

Cena online kurzu včetně vybavení: 19 990 Kč

Cena prezenčního kurzu včetně vybavení: 19 990 Kč

NAŠE DALŠÍ KURZY

CO JE TO PŘÍSTROJ DR.NEK MESO GUN?

Dr.Nek Meso Gun je přístroj, který kombinuje dvě technologii – Mezočipovou transdermální penetraci a radiofrekvenci. Přístroj vytváří desítky tisíc dočasných mikrokanálků, kterými jsou účinně, rychle a bezbolestně vpravována séra do střední vrstvy kůže.

Mezočipová transdermální penetrace je pokročilá forma mezoterapie, která využívá speciálního zařízení nazývaného „mezočip“, který umožňuje snadnější a účinnější aplikaci kosmetických látek přes kůži.

Radiofrekvence je kosmetický postup, který využívá vysokofrekvenčního proudu elektromagnetické energie k zahřátí vrstev kůže a podkoží. Tato tepelná energie stimuluje produkci kolagenu a elastinu, což má za následek zlepšení kvality a pružnosti pokožky.

Přístrojem Dr.Nek Meso Gun je možné zapracovat jakoukoliv aktivní látku v oblasti obličeje tak i těla.

 • Obsah vpravených látek do oblasti obličeje je cca 2 ml.
 • Obsah vpravených látek do oblasti obličeje, krku a dekoltu je cca 2,5 – 3 ml.
 • Obsah vpravených látek do oblasti problémových partií těla (břicho, ruce, stehna, hýždě, boky) je cca 5 ml na jednu partii.

Přístroj se skládá z hlavní jednotky s displejem a pistole na kterou se nasazuje cartridge, který se skládá z mezočipu, který ohraničuje radiofrekvence a sterilní stříkačky, která je propojená hadičkou s cartridgem, který přesně dávkuje aktivní látky.

Mezočipy jsou ve třech různých velikostech. Mezočip určený k ošetření očního okolí, okolí rtů a nosu, mezočip určený k ošetření obličeje, konkrétně tváří, brady, čela a mezočip určený k ošetření těla.

V oblasti obličeje lze použít antiageing séra, kyselinu hyaluronovou, séra pro redukci tmavých kruhů pod očima, bělící séra na pigmentové skvrny a mnoho dalších.

Na problémové partie na těle jako je břicho, stehna, hýždě, ruce a boky lze použít séra Cellulite a Lypolesse, která urychlují proces lipolýzy v oblastech s nejvyšší koncentrací lokalizovaného tuku.

Na displeji lze také zvolit zda při ošetření chcete využít červené, zelené nebo modré světlo.

 

Kontraindikace Dr.Nek Meso Gun

 • těhotenství
 • kojení
 • čerstvé jizvy
 • spálená či jinak porušená kůže
 • zánětlivé akné
 • ekzém
 • bakteriální, virová, zánětlivá, onkologická onemocnění
 • špatná srážlivost krve
 • užívání léků na ředění krve
 • kardiovaskulární onemocnění, kardiostimulátor
 • kovové implantáty v těle
 • diabetes
 • rakovina
 • implantáty a vstřebatelné výplněmi minimálně po dobu 20 dní od jejich zavedení/aplikace.

Nedoporučujeme provádět v prvních 2-3 dnech menstruace. Tělo se chová celkově jinak, ženy mohou být citlivější, případně mít přehnanou reakci na ošetření.

 • procedury
 •  
 • Dr.Nek Meso Gun
  Partie: Cena
  Ošetření očního okolí 1 190 Kč
  Ošetření rtů 1 190 Kč
  Ošetření celého obličeje 1 690 Kč
  Ošetření obličeje, krku a dekoltu 2 490 Kč
  Ošetření jedné problematické partie (přední strana stehen, zadní strana stehen, vnější stehna, vnitřní
  stehna, hýždě, břicho, boky, ruce)
  2 990 Kč
  Ošetření dvou problematických partií 3 490 Kč
  Ošetření celých stehen 3 990 Kč
 • Objednat

MĚJTE PŘEHLED O NOVINKÁCH A SLEVÁCH

 

NAŠE REFERENCE

NIKOLA ZÍVALOVÁ

Salon Dr.Nek navštěvuji téměř od jeho otevření a jsem zde velmi spokojená. Za tu dobu jsem v salonu vyzkoušela všechny procedury. Jsem vděčná za to, že mi v salonu vždy vyšli vstříc a pomohli mi v mé přípravě na soutěže v kategorii Bikini Fitness. Vždy se do salonu těším nejen na procedury ale také na milý personál.

VERONIKA HUNKOVÁ

Do salónu Dr.Nek chodím velice ráda. Mají moc příjemný, milý personál a přistupují k vám vždy profesionálně. Nejčastěji chodím na proceduru zvanou Maderoterapie, která mi pomáhá udržovat postavu. Je to moje nejoblíbenější procedura, protože vám krásně promasíruje, prokrví nohy a pomáhá s celulitidou, se kterou my ženy tolik bojujeme. Jsem velice spokojená a doporučuji.

DENISA GUDELJ

Moje nejoblíbenější služba salonu je samoopalovací nástřik, díky kterému vypadám během pár minut, jako bych se vrátila od moře. Nástřik ráda využívám především při příležitostech důležitých focení, na galavečery bojových sportů, nebo například na finále castingu Hledá se Playmate od Playboye, kterou jsem možná právě i díky nástřiku vyhrála.

KONTAKTNÍ INFORMACE – SALON

Veškeré informace o salonu Dr-nek Vám poskytne

Naše kurzy můžete objednávat na adrese

MAPA PROVOZOVEN

KONTAKT

Kloboučnická 1442/4
140 00 Praha 4
salon@dr-nek.cz