Search
Close this search box.

DR.NEK MESO GUN FAQ

Přístroj Dr.Nek Meso Gun je přístroj, který kombinuje dvě technologie – mezočipovou transdermální penetraci a radiofrekvenci. Přístroj vytváří desítky tisíc dočasných mikrokanálků, kterými jsou účinně, rychle a bezbolestně vpravována séra do střední vrstvy kůže. Mezočipová transdermální penetrace je vlastně pokročilá forma mezoterapie, která využívá speciálního zařízení nazývaného „mezočip“, který umožňuje snadnější a účinnější aplikaci kosmetických látek přes kůži.
Radiofrekvence je kosmetický postup, který využívá vysokofrekvenčního proudu elektromagnetické energie k zahřátí vrstev kůže a podkoží. Tato tepelná energie stimuluje produkci kolagenu a elastinu, což má za následek zlepšení kvality a pružnosti pokožky.

Dr.Nek Meso Gun

Délka trvání jednoho sezení mezoterapie s Dr.Nek Meso Gunem se může lišit v závislosti na oblasti, která se ošetřuje, a typu použitých léčivých látek. Obvykle však jedna procedura trvá zhruba 30 minut až 1 hodinu.

Doporučená frekvence mezoterapie při použití Meso Gunu se může lišit podle konkrétních potřeb klienta a jeho pokožky. Pro získání optimálních výsledků se obvykle doporučuje prvních několik sezení v pravidelných intervalech, poté může být udržovací ošetření prováděna méně často. Doporučujeme kúru ideálně 3 – 6× za sebou, poté 1 – 2× za rok.

Mezoterapie a Dr.Nek Meso Gun se nejčastěji používají na obličej, krk a dekolt, kde mohou pomoci s vyhlazením jemných vrásek, zlepšením elasticity pokožky a obnovou jejího zdravého vzhledu. Nicméně lze také ošetřit další oblasti těla, jako jsou paže, stehna nebo břicho, hýždě či boky, kde je potřeba zlepšit strukturu a vzhled pokožky.

Prezenční kurz Dr.Nek Meso Gun

Pro bezpečné a efektivní provedení mezoterapie nebo použití Dr.Nek Meso Gunu hledejte kvalifikovaného kosmetického specialistu nebo zdravotníka, který má zkušenosti s těmito postupy. Důležité je také zkontrolovat recenze a zkušenosti jiných klientů, abyste měli jistotu, že jste v dobrých rukou. V salonu Dr. Nek se o vás postarají specialisté. Polovina personálu v našem salonu Dr.Nek jsou školitelky, které vzdělávají další kosmetičky a zdravotníky. Na stránkách dr-nek.cz naleznete mapu provozoven z beauty a fitness světa kde si můžete najít odborníka ve vašem okolí.

 

Ano, existují některé kontraindikace pro mezoterapii a použití Dr.Nek Meso Gunu. Jsou to: těhotenství, kojení, čerstvé jizvy, spálená či jinak porušená kůže, zánětlivé akné, ekzém, bakteriální, virové, zánětlivé onemocnění, špatná srážlivost krve, užívání léků na ředění krve, kardiovaskulární onemocnění, kovové implantáty v těle, diabetes či rakovina. Je důležité o těchto záležitostech informovat specialistu, který vám bude proceduru provádět před zahájením procedury. Dále nedoporučujeme provádět ošetření v prvních 2-3 dnech menstruace. Tělo se chová celkově jinak, ženy mohou být citlivější, případně mohou mít přehnanou reakci na ošetření.

Doba rekonvalescence po mezoterapii nebo Dr.Nek Meso Gunu je obvykle krátká. Většina lidí se může vrátit ke svým běžným činnostem ihned po zákroku. Může se vyskytnout mírné zarudnutí nebo otok v místě aplikace, ale tyto příznaky obvykle odezní do několika hodin až dnů. Pleť je možné po ošetření chladit. 24 hodin po ošetření neaplikujte na pleť žádné kosmetické přípravky a zbytečně na pleť nesahejte. Make-up doporučujeme aplikovat až po 2-3 dnech od ošetření. 2-3 dny po ošetření je ideální vyhnout se nadměrnému slunění, velkým změnám teplot (přechod z chladu do tepla), návštěvě solária, sauny a veřejného bazénu. V případě potřeby lze aplikovat hojivé krémy (Panthenol, Bepanthen…).

Trvání výsledků mezoterapie může být různé pro každého jednotlivce a závisí na několika faktorech, včetně vaší pokožky, stáří, životního stylu a provedených sezení. Obecně platí, že účinky mezoterapie mohou trvat několik měsíců, a proto se doporučuje pravidelné udržovací ošetření, aby se dosažené výsledky udržely co nejdéle.

Existují obdobné přístroje jako je Dr.Nek Meso Gun s rozdílnými názvy. Setkáte se s nimi pod názvy Vital Injector, Mesoboost, Skinbooster nebo Mesojet Gun.

Ano, Dr.Nek nabízí jak prezenční kurz, tak on-line kurz. U obou kurzů je součástí i přístroj Dr.Nek Meso Gun, 3 ks cartridge a antiageing sérum.

Dr.Nek Meso Gun

Ano, podle toho, na které partie se přístroj používá se používají i různá séra. V oblasti obličeje lze použít antiageing séra, kyselinu hyaluronovou, séra pro redukci tmavých kruhů pod očima, bělící séra na pigmentové skvrny a mnoho dalších.
Na problémové partie na těle jako je břicho, stehna, hýždě, ruce a boky lze použít séra Cellulite a Lypolesse, která urychlují proces lipolýzy v oblastech s nejvyšší koncentrací lokalizovaného tuku.

Video o antiageing séru značky Dr.Nek najdete na našem YouTube kanálu.

Všechna séra vhodná pro mezoterapii najdete na našem e-shopu.

Jelikož se jedná o metodu, která pracuje na principu mikrojehliček, které se dostávájí do určité hloubky pod kůži, jedná se o invazivní metodu. Neinvazivní metody pracují pomocí laseru, elektrických impulzů či podtlaku.

Před ošetřením by pleť měla být řádně odlíčená a tonizovaná. Pleť lze před ošetřením změkčit (enzymatickým peelingem, změkčující maskou, případně napářkou). Před ošetřením můžeme u citlivějších osob použít znecitlivující krém. 24 hodin před ošetřením doporučujeme nekonzumovat kávu ani alkoholické či kofeinové nápoje, doporučujeme vysadit léky typu aspirin (obsahující kyselinu Acetylsalicylovou) – mohlo by dojít k rozšíření cév.

24 hodin po ošetření neaplikujte na pleť žádné kosmetické přípravky a zbytečně na pleť nesahejte. Make-up doporučujeme aplikovat až po 2-3 dnech od ošetření. 2-3 dny po ošetření je ideální vyhnout se nadměrnému slunění, velkým změnám teplot (přechod z chladu do tepla), návštěvě solária, sauny a veřejného bazénu. V případě potřeby lze aplikovat hojivé krémy (Panthenol, Bepanthen…).

Kurz obsahuje:

 • Praktickou část (prezenční kurz)
 • Teoretickou část (prezenční kurz)
 • USB flash disk (online kurz)
 • Tištěná skripta
 • Certifikát o absolvování kurzu
 • Přístroj Dr.Nek Meso Gun
 • Dr.Nek antiageing sérum

Obsah balení přístroje:

 • Kufr pro přenášení přístroje
 • Mezoterapeutická pistole
 • Hlavní jednotka s displejem
 • Napájecí kabel
 • 1× cartridge určený na ošetření očního okolí,
       okolí rtů a nosu 
 • 1× cartridge určený na ošetření obličeje
 • 1× cartridge určený na ošetření těla

Ke kosmetickým přístrojům a pomůckám vždy obdržíte návod k obsluze přístroje a k některým přístrojům také prohlášení o shodě, které je potřebné k dodatku k provoznímu řádu.

Dále je třeba mít schválený provozní řád pro kosmetické služby a ke konkrétnímu přístroji nebo pomůcce si vypracujete dodatek k provoznímu řádu. 

Jak by měl vypadat dodatek k provoznímu řádu se dozvíte na krajské hygienické stanici pod kterou spadá váš salon (každá krajská hygienická stanice může mít jiné požadavky).

MĚJTE PŘEHLED O NOVINKÁCH A SLEVÁCH

 
 

KONTAKTY – SALON

Veškeré informace o salonu Dr-nek Vám poskytne E-mail: salon@dr-nek.cz Mobil: +420 774 076 890 Naše kurzy můžete objednávat na adrese

E-mail: monika.chrastilova@dr-nek.cz

Mobil: +420 604 330 073

MAPA PROVOZOVEN​

KONTAKT

Kloboučnická 1442/4
140 00 Praha 4
salon@dr-nek.cz